Luchtfoto. Onthulling drone neergeschoten boven de rivier de Neris en Kaunas oude stad met sneeuw in de winter bedekt. Mensen met plezier met sleeën — Stockvideo, footage
480p
640 × 480MOV@ 30 fpsStandaard licentie
720p
1280 × 720MOV@ 30 fpsStandaard licentie
1080p
1920 × 1080MOV@ 30 fpsStandaard licentie
4K
3840 × 2160MOV@ 30 fpsStandaard licentie
Luchtfoto. Onthulling drone neergeschoten boven de rivier de Neris en Kaunas oude stad met sneeuw in de winter bedekt. Mensen met plezier met sleeën
— Video van guliveris- Auteurguliveris
- 185675098
- Bekijk soortgelijke video’s
- Duur: 00:35Beeldverhouding: 16:9
Trefwoorden van de clip:
- Reizen
- Plezier
- LITOUWEN
- sneeuw
- Lucht
- Europa
- Koud
- onthulling
- Rivier
- Neris
- ijs
- mensen
- gebouw
- Luchtfoto
- Goedemorgen
- Prachtig
- sport
- Drone
- kinderen
- kind
- dag
- Vierkant
- bezienswaardigheid
- Boven
- Seizoen
- Geluk
- Buiten
- winter
- çakra sütun
- bovenzijde
- Groep
- slee
- Zon
- Zaal
- landschap
- Uitzicht
- Toerisme
- stad
- Oud
- NIEUW
- Natuur
- Baltische
- kerk
- wit
- Nemunas
- architectuur
- Achtergrond
U kunt deze rechtenvrije video "Luchtfoto. Onthulling drone neergeschoten boven de rivier de Neris en Kaunas oude stad met sneeuw in de winter bedekt. Mensen met plezier met sleeën" gebruiken voor persoonlijke en commerciële doeleinden volgens de Standaard licentie. De Standaard licentie staat de meeste soorten gebruik toe, waaronder advertenties en gebruikersinterface-ontwerpen in websites en apps.
U kunt deze stockbeelden kopen en downloaden in hoge resolutie tot 3840x2160.