Luchtfoto. Onthulling schot met field en winter bos bomen bedekt met sneeuw in de mist. 4 k. Perfect voor openingsscène (ruimte voor tekst) — Stockvideo, footage
480p
640 × 480MOV@ 25 fpsStandaard licentie
720p
1280 × 720MOV@ 25 fpsStandaard licentie
1080p
1920 × 1080MOV@ 25 fpsStandaard licentie
4K
4096 × 2160MOV@ 25 fpsStandaard licentie
Luchtfoto. Onthulling schot met field en winter bos bomen bedekt met sneeuw in de mist. 4 k. Perfect voor openingsscène (ruimte voor tekst)
— Video van guliveris- Auteurguliveris
- 136187066
- Bekijk soortgelijke video’s
- Duur: 00:51Beeldverhouding: 256:135
Trefwoorden van de clip:
- LITOUWEN
- Patroon
- hout
- winter
- onthulling
- Boven
- Aanwezigheid
- Drone
- Milieu
- Blad
- natuurlijk
- Samenvatting
- Lapland
- Omlaag
- Europa
- Achtergrond
- Ongelooflijk
- bovenzijde
- vlucht
- bevroren
- gebladerte
- landschap
- Koud
- plant
- Boom
- wit
- Luchtfoto
- Licht
- Berg
- Oppervlakte
- bijkantoren
- sneeuw
- Uitzicht
- Magie
- vorst
- Lietuva
- tijd
- Prachtig
- pijnboom
- Flora
- Wilde dieren
- Kerstmis
- Bosbouw
- hoog
- pad
- Park
- Buiten
- Natuur
- Seizoen
Dezelfde serie:
U kunt deze rechtenvrije video "Luchtfoto. Onthulling schot met field en winter bos bomen bedekt met sneeuw in de mist. 4 k. Perfect voor openingsscène (ruimte voor tekst)" gebruiken voor persoonlijke en commerciële doeleinden volgens de Standaard licentie. De Standaard licentie staat de meeste soorten gebruik toe, waaronder advertenties en gebruikersinterface-ontwerpen in websites en apps.
U kunt deze stockbeelden kopen en downloaden in hoge resolutie tot 4096x2160.