Veel korstmossen en verdorde blad — Stockvideo, footage
480p
640 × 480MOV@ 25 fpsStandaard licentie
720p
1280 × 720MOV@ 25 fpsStandaard licentie
1080p
1920 × 1080MOV@ 25 fpsStandaard licentie
Allerlei korstmossen en moss op het gebied met een verdorde blad en een smeltende sneeuw
— Video van nordicstocks- Auteurnordicstocks
- 42210423
- Bekijk soortgelijke video’s
- Duur: 00:08Beeldverhouding: 16:9
Trefwoorden van de clip:
- December
- bevroren
- Geen mensen
- Samenvatting
- groen
- Bloemblaadje
- botanisch
- bloem hoofd
- Kleuren
- vorst
- buiten
- gras
- Versheid
- bessen fruit
- Close up
- Plantaardige producten
- achtergronden
- horizontaal
- Herfst
- dode plant
- bekleding
- arctisch
- bruin
- Bloem
- Bud
- Holly
- bloesem
- ijs
- Kerstmis
- feestdagen en vieringen
- Blad
- concepten
- winter
- Feestdag
- wit
- Prachtig
- bossen
- Vakantie
- plant
- Seizoen
- decoratie
- concepten en ideeën
- Natuur
- Koud
- Vestiging
- schoonheid in de natuur
- Bosbouw
- sneeuw
- kleurenafbeelding
- Macro
Dezelfde serie:
U kunt deze rechtenvrije video "Veel korstmossen en verdorde blad" gebruiken voor persoonlijke en commerciële doeleinden volgens de Standaard licentie. De Standaard licentie staat de meeste soorten gebruik toe, waaronder advertenties en gebruikersinterface-ontwerpen in websites en apps.
U kunt deze stockbeelden kopen en downloaden in hoge resolutie tot 1920x1080.